Proponujemy profesjonalną organizacją następujących rodzajów imprez:

Wieczory panieńskie

Wieczory panieńskie organizujemy zarówno na zlecenie przyszłych Panien Młodych, jak i świadkowych lub koleżanek – w formie niespodzianki. Mamy wiele ciekawych pomysłów na ten szczególny wieczór, który na pewno będzie obfitował w atrakcje i dostarczy uczestniczkom niezapomnianych wrażeń. Jeśli macie własny, szalony pomysł na wieczór panieński - piszcie do nas! Pomożemy w realizacji każdego, nawet najbardziej niekonwencjonalnego przedsięwzięcia. Na życzenie przesyłamy gotowe, sprawdzone propozycje pakietów!

Przyjęcia zaręczynowe

Aby w odpowiedni sposób poinformować najbliższych i przyjaciół o tej wspaniałej nowinie, jaką są Wasze zaręczyny, proponujemy zorganizowanie uroczystego obiadu lub kolacji. Będzie to także wspaniała okazja do poznania się obu rodzin, dzięki czemu na weselu wszyscy będą czuli się znacznie swobodniej w swoim towarzystwie.

Przyjęcia jubileuszowe

Jeśli chcą Państwo uczcić jakąś szczególną datę i spędzić ten dzień w gronie najbliższych, oferujemy swoje usługi do przygotowania przyjęcia jubileuszowego. Może mieć ono charakter zarówno wystawnego obiadu, jak i zabawy tanecznej. Całość, przy pomocy rozmaitych detali nawiązywała będzie do przedmiotu świętowanej okazji. Wedle upodobań zapewniamy również dodatkowe atrakcje, np.: recital skrzypcowy, pokaz taneczny, profesjonalną obsługę barmańską i wiele innych.


W naszej ofercie znajduje się również organizacja:
  • Urodzin (18-stki, 30-stki, 40-stki, 50-tki itd.)
  • Przyjęć typu „Baby shower”
  • Chrzcin
  • Komunii
  • Odnowin
  • oraz Wieczorów kawalerskich.

Powrót do góry